Neredeyim? > Burs > Aziz Mahmut Hüdai Vakfı Bursu 2011-2012 Başvurusu.

Aziz Mahmut Hüdai Vakfı Bursu 2011-2012 Başvurusu.

Aziz Mahmut Hüdai Vakfı 2011-2012 öğretim yılıda İstanbul üniversitelerinde öğrenim görüp burada barınma imkanı olmayan maddi durumu kötü öğrenci için kalacak yer ve burs veriyor.

Ancak bunlardan maddi durumu iyi olmayan ve başarılı öğrenciye de burs sağlıyor.

Aziz Mahmut Hüdai Vakfı burs ve barınma imkanından yaralanmak için vakfa bizzat müracat şartı arıyor.
Telefon: 216 342 02 06

Konu Hakkındaki Gelen Aramalar:

hüdayi vakfı burs başvurusu,Aziz Mahmut Hüdai Vakfı Bursu 2011-2012 Başvurusu,aziz mahmut hüdayi vakfı burs başvurusu,hüdayi vakfı bursu

Yazının Etiketleri: , , , , , , , ,

“Aziz Mahmut Hüdai Vakfı Bursu 2011-2012 Başvurusu.” yazısına 4 Yorum yapılmış.

muammer asma diyor ki:

ben muammer asma busene marmara üniversitesi iktisat bölümünü kazandim . erzurum-pazaryolu-esenyurt köyünde oturuyorum . ve surs almak istiyorum . bana yadımcı olursanız sevinirim. ne yapmam gerekiyor bus almam için? teşekkür ederim hayırlı günler .

tanju babur diyor ki:

ben marmara üniversitesi türk dili ve edebiyatı okuyorumm.. bana eğtimimde kolaylık sağlarsanız çok memnun olrumm.. saygılasrımlaa..

ismail budak diyor ki:

ben ismail budak tunceli üniversitesi inşaat mühendisliği okumaktayım . ikinci öğretim olduğ için harçlar yksek malum . kardeşimde yeni kazandı babam maddiyatımızı karşılamakta zorluk çekmektedir . yardımlarınızı bekliyoruz .

eda diyor ki:

merhabalar ben giresunluyum uludağ üniversitesi öğrencisiyim babam çalışmıyo şuanda serbest meslek evimiz kira kardeşimde okuyo bursa ihtiyacım var yardım edebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Yorumunuzu Yazın. (Düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.)


Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye Milli Kültür Vakfı Bursu Hakkında

Türkiye Milli Kültür Vakfı (TMKV) bu sene sadece yüksek lisanslı öğrencilere burs verecektir. Geçen sene yaklaşık 300 öğrenciye burs veren...

Kapat